O mněJmenuji se Dana Bodara Procházková, narodila jsem se, bydlím a žiji v Sokolově.

Před několika lety jsem se na své životní cestě setkala s Mohenžodárem – tantra jógou pro ženy.

Postupně jsem prošla čtyři roční školy a Mohendžodáro se stalo součástí mého života. Pomohlo mi lépe poznat samu sebe, co cítím, co bych chtěla, co mi dělá dobře a naopak, co nechci a už ani nemusím žít.  Lépe jsem se napojila sama na sebe a začala jsem si užívat života.

Mé změny si všimly ženy a dívky v mé rodině a také mé kamarádky. Některé ženy v mém okolí se chtěly Mohendžodáro naučit a to mě přivedlo na myšlenku, udělat si lektorský kurz. Nyní jsem akreditovanou lektorkou a učím Mohendžodáro v Sokolově. Každé setkání se ženami mi přináší velkou radost, nové zkušenosti a hlubší poznání sama sebe v kruhu žen.

Zaujaly mě Ženské masáže Mohendžodáro, postupně jsem prošla roční školy stala jsem se Devi. Tyto masáže jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Zbavují psychického napětí a stresu, povzbuzují ženství a rozvíjí ženské vlastnosti.

Součástí ročních škol v Lažánkách jsou i krásné Ženské meditace Mohenžodáro, chtěla jsem je zpřístupnit i ostatním ženám a proto jsem se stala Mentorkou ženských meditací.


Milá ženo, přijď si vyzkoušet Mohenžodáro cvičení, masáže nebo meditace, jen tak poznáš jeho účinky, jen na základě své zkušenosti.

Těším se :-)

Bodara